Spotkanie opłatkowe
21.12.2012 r.

"Bóg się rodzi, moc truchleje Pan Niebiosów obnażony." słysząc śpiew tej polskiej kolędy napisanej przez Franciszka Karpińskiego dla nas chrześcijan łączy się to tylko z jednym. A mianowicie iż święta Bożego Narodzenia i czas dzielenia się opłatkiem to już tuż... tuż.. .

I tak się właśnie stało. W dniu 21 grudnia 2012 roku w klubie "Joga" na warszawskim Bemowie odbyło się nasze coroczne spotkanie wigilijne. Dzieliłyśmy się wspólnie opłatkiem z naszymi zaproszonymi gośćmi i między sobą. Życzyłyśmy sobie przede wszystkim dużo zdrowa i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku oraz byśmy mogły się spotkać za rok w tym samym gronie. Atmosfera była bardzo ciepła, pełna radości i miłości, a co najważniejsze w tym okresie to również i rodzinna. Jesteśmy przecież jedną wielką rodziną. Chyba nic nie skłamałem. Rozmów nie było końca, śpiewu kolęd też aż do momentu, kiedy to pojawił się święty Mikołaj .... To co było jego udziałem niech pokażą zdjęcia zamieszczone poniżej

Na zakończenie naszego spotkania trzymając się za ręce odśpiewałyśmy wspólnie nasz hymn amazoński łącząc się duchowo z koleżankami, które nie mogły przybyć ze względów osobistych, czy też choroba ich zatrzymała.

 

Wasz Święty Mikołaj Boguś


  kliknij na obrazek by otworzyć galerię